نرم افزار 24

فروشگاه آنلاین نرم افزارهای تخصصی و ایبوکهای مهندسی

نرم افزار 24

Pipenet Vision 1.21

به منظور آنالیز و محاسبات جریان سیالات، نرم افزارPIPENET VISION توسط شرکت SUNRISE SYSTEMSدر کشور انگلستان طراحی و تولید شده است.این نرم افزار به سه مدول نرم افزاری مجزای زیر تقسیم می شود:
۱- مدول نرم افزاری استاندارد(Standard Module)
2- مدول نرم افزاری اسپری/اسپرینکلر(Spray/Sprinkler Module)
3- مدول نرم افزاری گذرا و ناپایدار(Transient Module)
این نرم افزار توسط بعضی شرکتهای ایرانی با قیمت بسیار بالای به فروش می رسد. هر سه ماژول این نرم افزار فعال می باشند و این نرم افزار دارای کرک سالم می باشد.

خرید آنی:

جهت خرید آنی و دریافت لینک دانلود دکمه خرید را بزنید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. پس از پرداخت موفق لینک مستقیم دانلود به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود و شما می توانید نرم افزار را با لینک مستقیم با سرعت بالا دانلود کنید.

مزایای خرید آنی:

– عدم نیاز به پرداخت هزینه پستی                      – عدم نیاز به انتظار دو روزه برای دریافت نرم افزار از طریق خرید پستی       – دریافت آنی نرم افزار

حجم فایل: حدود ۵۲ مگابایت       قیمت: ۲۵۰۰۰ تومان           فرمت فایل: rar

 

آموزش Pipenet Vision 1.21

علاوه بر نرم افزار یک مجموعه آموزشی از این نرم افزار که شامل ۶ فایل به فرمت فلش می باشد و ماژولهای spray و standard وtransient را آموزش می دهد نیز موجود است که برای خرید آنی آن می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

عنوان: آموزش نرم افزار pipenet vision 1.21                حجم فایل: حدود ۲۹ مگابایت       قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان             فرمت فایل: rar

 

 

در صورت بروز مشکل از طریق شماره تماسهای موجود در بخش “تماس با ما” با ما تماس بگیرید.