نرم افزار 24

فروشگاه آنلاین نرم افزارهای تخصصی و ایبوکهای مهندسی

نرم افزار 24

Advanced Spring Design 7.12

طراحی فنرها برای کاربردهای مختلف با استفاده از فرمولهای طراحی موجود در کتاب های طراحی و هندبوکهای طراحی کاری بسیار پر دردسر و وقت گیر است. این موضوع به این علت است که در طراحی فنرها پارامترهای بسیار متنوعی دخیلند و تعیین قطر مفتول، قطر فنر و طول فنری که بتواند تمامی معیارها را ارضاء کند کار زمان بری است. این موضوع در طراحی فنرهای چند گانه و فنرهای بشقابی بیشتر به چشم می آید.

در دنیای امروز که همه چیز توسط نرم افزارها آسان شده است، نرم افزار advanced spring design نیز برای آسان کردن کار طراحی نرم افزار ساخته شده است. در این نرم افزار با وارد کردن پارامترهای هندسی فنر مورد نظر و انتخاب مشخصات ماده مورد استفاده در فنر می توان تمامی معیارهای طراحی را چک کرد. در صورتی که ابعاد داده شده معیارها را ارضاء نکرد می توان ابعاد را آنقدر تغییر داد تا تمامی معیارها ارضاء شده و فنر مناسب انتخاب گردد. این نرم افزار همچنین مدل سه بعدی فنر طراحی شده را نیز نمایش می دهد.
در این نرم افزار امکان وارد کردن مشخصات بسیار دقیقی از طرح مورد نظر فراهم گردیده، مشخصاتی نظیر :
End Type ، Material ، Wire Diameter ، Wire Tolerance ، Rate ، Spring Index ، Nat Frequency ، Wire Length ، Coil Mean Dia ، Coil ID ، Coil OD ، Diameter Tol ، Shaft OD ، Min ID ، Hole ID ، Expanded OD ، Active Coils ، Total Coils ، Dead Coils ، Pitch ، Pitch Angle ، Free Len Tol ، Allowable Solid Ht

و دهها مشخصه از بار Load و امکان مطالعه تاثیر هر کدام از عوامل بر یکدیگر فراهم گردیده است. این نرم افزار همچنین دارای جدول کاملی از مواد سازنده و مشخصات آنها میباشد.

 

 

خرید آنی:

جهت خرید آنی و دریافت لینک دانلود دکمه خرید را بزنید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. پس از پرداخت موفق لینک مستقیم دانلود به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود و شما می توانید نرم افزار را با لینک مستقیم با سرعت بالا دانلود کنید.

مزایای خرید آنی:

– عدم نیاز به پرداخت هزینه پستی

– عدم نیاز به انتظار دو روزه برای دریافت نرم افزار از طریق خرید پستی

– دریافت آنی نرم افزار

حجم فایل: حدود ۳۶۰ مگابایت

قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان

 

 

در صورت بروز مشکل از طریق شماره تماسهای موجود در بخش “تماس با ما” با ما تماس بگیرید.